Výhody video chůvičky o kterých jste možná nevěděli

Onehdy v noci jsem byl u svých přátel a všiml jsem si, že používali video chůvičku. Poté, co jsem je viděl, jak vrcholí na obrazovce monitoru, přemýšlím, jestli je video monitor lepší než audio monitor. Po kompletním seznamu výhod a nevýhod je zřejmé, že bych si měl pořídit videochůvičku.

Používání dětské chůvičky snižuje úzkost a stres. Pomáhá také rodičům dělat věci, zatímco jejich malý uzlíček lásky konečně dřímá. Také to maminkám a tatínkům umožňuje v noci o něco více spát.

Vždy jsem tvrdil, že video monitory jsou drahý a čistý luxus.

Zjistil jsem, že tyto dětské video monitory jsou za rozumnou cenu, pokud si uděláte čas na jejich kontrolu.

Buďme upřímní! Nepotřebujete video monitor. Nakonec jde o to, co vám pomůže se cítit lépe a váš den bude lépe zvládnutelný pro vás a vaše dítě.

Pokud hledáte nejlepší dětské chůvičky a doufáte, že najdete skutečné recenze od skutečných rodičů. Měli byste se podívat na tento seznam.

Zde je několik skvělých důvodů, proč si pořídit video monitor.

Zkontrolujete své dítě snadno

Úzkostliví rodiče, jako jsem já, se mohou uklidnit jedním kliknutím. Své dítě můžete několikrát zkontrolovat, aniž byste se museli hýbat. Je to skvělá pomůcka pro maminku, které se právě narodilo miminko.

Rodiče používají tento klid k osobní kontrole svého malého spáče. Video dětská chůvička vám ušetří cestu do dětského pokoje, kde můžete pozorovat vaše drahocenné miminko. Také se vyhnete riziku probuzení vašeho drobečka.

Video monitor se vám bude velmi hodit při zdřímnutí. Zpočátku vás může znepokojovat neznámý hluk vycházející z postýlky vašeho dítěte. Nemusíte váhat s kontrolou svého miminka ze strachu, že ho probudíte příliš brzy. Můžete nahlédnout, aniž byste museli vkročit do ložnice.

Podíváte se, co vaše dítě dělá

Když máte zvukovou chůvičku (má vlastní malý reproduktor), všechny podivné zvuky z monitoru by vás mohly donutit zastavit to, co děláte a poslouchat pozorněji. Té malé pauze, při vyšetřování, zda nejde jen o falešný poplach, se lze vyhnout pomocí videochůvičky.

Otevřením kamery můžete určit, zda vaše dítě právě teď potřebuje vaši pomoc. Jedná se spíše o hádání pouze se zvukem.

Zkontrolujte, zda vaše dítě skutečně spí

Když je čas jít spát, některé děti odmítají přestat hrát. I poté, co zavřete světlo, mohou vyklouznout z dětské postýlky, aby dohnali čas na hraní se svou oblíbenou dětskou hračkou a pokud jsou více nadané, tak i mluvící hračkou.

S video chůvičkou můžete zůstat o krok napřed. Můžete je chytit, jakmile vstanou z postele.

Některé chytré monitory mají také teplotní alarm, který se spustí, pokud se dítě dostane mimo dosah.

Tato funkce je vhodná k tomu, aby věřili, že máma ví všechno. Muahahaha 🙂

Podívejte se dovnitř místnosti bez rozsvícení světla

Velmi užitečné bude použití videomonitoru s funkcí nočního vidění, i když dítě ještě spí ve vaší ložnici. Stačí se mrknout na obrazovku monitoru, aniž byste vstali z postele. Použití video chůvičky s nočním viděním vám umožní vidět vaše dítě jasně, aniž byste museli rozsvítit světlo. Což může vést k probuzení vašeho miminka.

Sledujte dítě se zdravotními problémy

Máte-li dítě se zdravotními problémy, používání videomonitoru vás zbaví starostí. Pomáhá při fyzických potížích, vrozených chorobách a dokonce i alergiích. Sledování vašeho dítěte prostřednictvím kamery vám pomůže odhalit nebezpečnou pozici a situaci.

Kromě toho je video monitor perfektní pro sledování dítěte s epilepsií, kožními alergiemi a astmatem. Při použití pouze zvukového monitoru neuvidíte vizuální známky problému.

Od záchvatů po potíže s dýcháním vám zrak pomůže dokonce odhalit udušení a dušení.

Budete vědět, jak rychle musíte reagovat.

Je to užitečné pro trénink spánku

Video monitor je užitečný tím, že mamince a tatínkovi umožňuje posoudit, zda jejich miminko skutečně potřebuje jejich pozornost, nebo zda jde o zvuk houkající sirény.

Nácvik spánku je pro rodiče velmi náročný. Pro mě to bylo obzvlášť těžké. Většinu času je vaše dítě v pořádku. Ale co když potřebují pomoc?

Abyste se ujistili, že jsou v bezpečí, můžete nahlédnout skrz kameru a ne skrz dveře. Kolikrát jsem vešel do dveří a snažil jsem se vidět, co se děje, a musel jsem znovu začít proces spánku. Přál bych si mít video monitor jen na to.

Sledujte sdílenou ložnici

Video monitor je vynikajícím pomocníkem pro rodiny se starším dítětem, které sdílí ložnici s miminkem nebo mladšími dětmi.

Dá vám možnost zkontrolovat, zda je daný typ hry bezpečný pro mladší děti. Vaše starší dítě by mohlo chtít sdílet své Lego se svým novorozeným sourozencem.

Je také možné, že vaše první dítě nebude spokojené sdílet svou ložnici. To by mohlo vést k akcím, které jsou nebezpečné. Cokoli od lezení do postýlky nebo házení hraček do postýlky.

Poznáte, jestli jsou dobrými spolubydlícími.

Lepší sledování spánku

Během noci se mnoho dětí bude házet a otáčet, aniž by vydávalo hluk. Pokud máte pouze audio monitor, nemůžete si být jisti, zda se vaše dítě celou noc převalovalo a otáčelo. Děti by měly spát alespoň 12 hodin každý den. Podle mých zkušeností byla nálada mého dítěte hodně ovlivněna kvalitou spánku.

Sledujte své dítě, aniž byste byli doma

Některé video monitory se připojí přes WIFI. Poskytuje možnost bezpečně sledovat video z internetu.

Tuto funkci ocení rodiče, kteří mají různou pracovní dobu. Umožnění pracujícím rodičům kontrolovat jeho milovanou osobu.

Je to také uklidňující, pokud jste nervózní z toho, že poprvé necháte své dítě u člena rodiny nebo u chůvy. Nejde o to věřit jednotlivci nebo ne. Ale za to, že můžete vidět své dítě a mluvit s ním, pokud potřebuje ujištění. Také proto, abyste měli jistotu, že u vás doma všechno jde hladce, zatímco si vychutnáte zaslouženou speciální večeři.

Někteří rodiče ji dokonce stále používají u starších dětí, aby zjistili, zda dělají domácí úkoly nebo domácí práce.

Nahrávejte vzácné okamžiky pomocí své videochůvičky

Další překvapivou výhodou dobré videochůvičky je možnost nahrávání. Umožnil vám ušetřit vzácné okamžiky.

Tato videa lze sdílet s pracujícími rodiči nebo prarodiči. Tyto výjimečné okamžiky jsou oblíbené v každé rodině.

Promluvte si se svým dítětem prostřednictvím monitoru

To bude záviset na modelu vaší videochůvičky. Některé monitory však mohou přijímat a odesílat zvuk. Stejně jako u vysílačky stisknete tlačítko a můžete mluvit se svým dítětem. Je to užitečné pro uklidnění vašeho dítěte uklidňujícími slovy ze zvuku vašeho hlasu.

Je ideální pro cestující rodiny

Když jste na návštěvě u své rodiny nebo přítele, vaše dítě bude pravděpodobně spát v jiné místnosti. Mohlo by tam být hodně hluku, lidé mluví atd. Používání pouze zvukového monitoru nemusí být správnou volbou. Video chůvička pomocí aplikace ve vašem smartphonu se skvěle hodí na cesty. Můžete jej použít, ať jste kdekoli. Nemusíte se bát rušení ani pokrytého dosahu. Některé z nich fungují na WIFI nebo vašem 3G připojení.

Dejte si relaxační sprchu

Možná to ještě nevíte, ale sprchovat se, když miminko podřimuje, je extrémní sport. Musíte být rychlí a vždy ve střehu. Prostě to není tak relaxační, jak by mělo. Mohu vám říct ze své zkušenosti, i když jsem si byla jistá, že moje dítě spí, slyšela jsem hluk (skutečný nebo falešný) a byla jsem tak nervózní. Občas jsem také zapomněla opláchnout vlasy.

Zvuk sprchy může rušit hluk z audio monitoru. Ale s videomonitorem se musíte jen dívat na obrazovku, abyste viděli, zda vaše dítě ještě spí.

Samozřejmě se dá přežít i bez pořádné sprchy, ale někdy to může být jen 5 minut, které máte na celý den na odpočinek.

Mějte více spánku

Hned poté, co váš malý uzlíček radosti usne, máte příležitost dobít baterky. Dobrý noční spánek nebo rychlé zdřímnutí mohou v rodičovském životě znamenat velký rozdíl. Použití videomonitoru vám poskytne klid, který potřebujete být ve své posteli. Namísto polospánku na houpacím křesle vězte, že když bude vaše miminko vzhůru, budete mít strach. I když jsou vaše pokoje na obou koncích domu. Věř mi, každá minuta spánku je dar, který nelze odmítnout.